Výstavby domů na klíč

Zlaté české ručičky jsou sice šikovné, ale ne každý se chce udřít na stavbě. Svěřte se do rukou odborníků. Vyšlapeme vám celou cestu k domu vašich představ i snů. Zajistíme vše od projektové dokumentace přes všechna potřebná povolení až po samotnou realizaci. Rádi byste typový dům nebo raději originál na míru?

Reference

Dřevostavby

Šetrné k přírodě i peněžence. Takové jsou dřevostavby, kterým propadly tisíce Čechů. V Altheru realizujeme především sendvičové dřevostavby rodinných domů, ale také masivní či rámové dřevostavby. Učaroval vás přírodní materiál, který vytváří příjemné klima domovu? Není se čemu divit! Dřevostavby navíc šetří náklady na vytápění a energie.

Reference

Pokryvačské práce

Kdo má střechu-bydlí. Když už se koukáte po nové střešní krytině, chtějte profesionální pokrývače. Specializujeme se na kompletní střešní konstrukce a to jak na šikmé tak ploché střechy. Pro pokrytí nabízíme širokou škálu kvalitních pálených a betonových krytin a v malíčku máme také krytí plechem.

Reference

Tesařské práce

Pravý mistr tesař se nikdy neutne. Zabýváme se všemi typy tesařských prací - od zhotovení krovu přes bednění schodiště až po pergoly a zahradní altány. Ať už potřebuje vaše střecha nový háv v podobě opravy či rekonstrukce nebo byste rádi úplně zbrusu novou, u nás jste na správné adrese.

Reference

Sádrokartonové práce

Potřebujete rozdělit místnost nebo mít ve stropě zapuštěné osvětlení? Spolehněte se na sádrokarton. Není jen náhražkou klasické zdi, ale plnohodnotným stavebním materiálem, díky kterému vám krásně proměníme interiér kanceláře, bytu či domu. Vyrábíme sádrokartonové příčky, podhledy a z vzhledných podkrovních prostorů vám vykouzlíme třeba hezký dětský pokoj. To vše ve velmi krátkém čase a levně.

Reference

Nová Ves 281, Frýdek-Místek

+420 774 914 043

info@alther.cz